X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PO RAZ PIĄTY ZOSTANĄ PRZYZNANE NAGRODY SPORTOWE POLSKIEGO RADIA

Środa, 5 stycznia 2022

18 stycznia poznamy laureatów Nagród Sportowych Polskiego Radia im. Bohdana Tomaszewskiego. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Trener Roku, Sportowiec Roku, Wydarzenie e-sportowe oraz Nagroda Specjalna Kroniki Sportowej. Program 1 Polskiego Radia od 6 do 16 stycznia będzie prezentował na antenie sylwetki nominowanych.

Nagrody Sportowe Polskiego Radia im. Bohdana Tomaszewskiego, których celem jest wyłonienie najwybitniejszych osób ze świata sportu w Polsce, są ściśle związane z „Kroniką sportową” – najstarszą i najbardziej rozpoznawalną audycją o tematyce sportowej w kraju. Jej pierwsze wydanie pojawiło się na antenie 30 listopada 1954 r. i nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy.
Kapituła konkursu wyłoni zwycięzców spośród 10 sportowców, 3 trenerów i 3 wydarzeń e-sportowych. Redakcja sportowa Programu 1, podobnie jak w roku ubiegłym, przyzna także Nagrodę Kroniki Sportowej. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 stycznia podczas specjalnego wydania audycji.

Wśród laureatów ubiegłorocznej edycji Nagród Sportowych znaleźli się: Iga Świątek – Sportowiec roku 2020, Piotr Sierzputowski – Trener roku 2020, Ryszard Szurkowski - został nagrodzony za „Całokształt osiągnięć sportowych”, a w kategorii Wydarzenie e-sportowe zwyciężyło IEM Katowice.
Patronat honorowy nad Nagrodami Sportowymi Polskiego Radia im. Bohdana Tomaszewskiego objął Minister Sportu i Turystyki.

« wstecz