X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„JETEM, WIĘC MYŚLĘ” - NOWA AUDYCJA W POLSKIM RADIU DZIECIOM

Środa, 20 października 2021

Co tydzień dzieci będą miały okazje zmierzyć się z pytaniami o naturze filozoficznej i posłuchać, jak odpowiadają na nie ich rówieśnicy– mówi Magdalena Glapińska, która zaprasza w każdą środę na nową audycję Polskiego Radia Dzieciom „Jestem, więc myślę”. Jej premierowy odcinek już 20 października o godzinie 17.15. 

- Dzieci posiadają naturalną skłonność do myślenia filozoficznego. Chcąc ją wykorzystać, postanowiłam stworzyć audycję filozoficzną,  w której zachęcę dzieci do rozmyślania nad otaczającym je światem. Myślenie o świecie, rozwiązywanie problemów, pokonywanie trudności, kreatywność, życzliwość,  dobra  komunikacja, i współpraca to umiejętności, które  będą niezmiennie służyć przez całe życie. Te właśnie zagadnienia będę promowała w „Jestem, wiec myślę”- mówi dziennikarka Polskiego Radia dzieciom.

W cotygodniowych audycjach  Polskie Radio Dzieciom przedstawi także sylwetki znanych filozofów – m. in. Sokratesa, Platona, Arystotelesa oraz Kartezjusza. Słuchacze mogą także liczyć na zaproszenie do wspólnej zabawy w „Pytanie Dnia”. Audycja o filozofii, w której poszukiwane będą odpowiedzi na trudne pytania dedykowana jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym 6 - 13 lat.

Emisja „Jestem, więc myślę” w każdą środę o godz. 17.15.

Polskie Radio dzieciom, chcąc umilić słuchaczom drogę do szkoły czy przedszkola, zaprasza także na poranną nowość - „Rodzinny budzik” o godz. 7.40, czyli kącik familijny pełen zagadek, zadań i ciekawostek.

🔶  Grafika do pobrania

🔶    Wi ęcej   tutaj  

« wstecz