X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„BĘDZIE GŁOŚNO!” – W PIĄTEK ODSŁUCH WINYLU CZWÓRKI ORAZ ROZMOWY Z ARTYSTAMI

Wtorek, 19 października 2021

Podczas najbliższej audycji Czwórki „Będzie Głośno!” w piątek 22 października o godz. 18.05 odbędzie się odsłuch jubileuszowego winylu Czwórki „The Best Of Będzie Głośno!”. Na czarnym krążku, który trafił na rynek muzyczny niespełna dwa tygodnie temu, znalazły się utwory laureatów konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” oraz debiutantów. Gośćmi audycji będą artyści, których można usłyszeć na płycie – Sara Kordowska, Szpilersi i zespół Dżentelmenels.

Audycja Czwórki „Będzie Głośno!” oraz towarzyszący jej konkurs „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” skierowane są do młodych niezależnych twórców i wykonawców, którzy, oprócz możliwości zaprezentowania swoich nagrań w Czwórce i rozmowy podczas audycji „Będzie Głośno!” dostają raz w roku szansę debiutu płytowego poprzez udział w konkursie.

W tym roku akcja obchodzi pięciolecie. Prezentem, który Czwórka sprawiła swoim słuchaczom z tej okazji, jest kolekcjonerska płyta winylowa wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia na początku października br.

Podczas najbliższej audycji „Będzie Głośno!” 22 października o godz. 18.00 odbędzie się odsłuch jubileuszowego winylu Czwórki. W programie także rozmowy z artystami, którzy znaleźli się na płycie i słuchaczami, którzy chcieliby zdobyć album „The Best Of Będzie Głośno!”. Gośćmi będą Sara Kordowska – zwyciężczyni 3. edycji konkursu oraz wyróżnieni przez Czwórkę – hip-hopowy skład Szpilersi i zespół Dżentelmenels. Audycja będzie dodatkowo transmitowana na facebooku Czwórki.

« wstecz