X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PIERWSZY WINYL CZWÓRKI – „THE BEST OF BĘDZIE GŁOŚNO!”

Wtorek, 5 października 2021

PIERWSZY WINYL CZWÓRKI – „THE BEST OF BĘDZIE GŁOŚNO!”


Audycja radiowej Czwórki „Będzie Głośno!”, która w tym roku obchodzi pięciolecie, doczekała się własnego, czarnego krążka. 8 października do sprzedaży trafi winyl „The Best Of Będzie Głośno!”. Znalazły się na nim utwory zwycięzców poprzednich edycji konkursu „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”, a także innych debiutantów. Czwórka na cały październik przygotowała szereg audycji specjalnych wokół płyty oraz projektu „Będzie Głośno!”.

 

Audycja Czwórki „Będzie Głośno!” oraz towarzyszący jej konkurs „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” skierowane są do młodych niezależnych twórców i wykonawców, którzy - oprócz możliwości zaprezentowania swych nagrań w Czwórce i rozmowy podczas audycji „Będzie Głośno!” - dostają raz w roku szansę debiutu płytowego poprzez udział w konkursie.

W tym roku akcja obchodzi pięciolecie. Prezentem, który Czwórka sprawiła swoim słuchaczom z tej okazji, jest wydawana właśnie na winylu płyta. Damian Sikorski, prowadzący audycję, a także pomysłodawca i juror konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno” podjął się trudnego zadania i wybrał po jednym utworze każdego z czterech zwycięzców i dodatkowo siedem innych nagrań ze wszystkich lat, które znalazły się na jubileuszowej, kolekcjonerskiej płycie winylowej wydanej przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.

W dniu premiery, 8 października, w „Będzie Głośno!” od godz. 18.00 wywiady z popularnymi zespołami i wokalistami, którzy zadebiutowali w audycji (m.in. Bass Astral x Igo, Odet, Mery sPolsky, Marta Zalewska, Arek Kłusowski, Sonbird) oraz podsumowanie pięciu lat listy przebojów „Będzie głośno!”.

Przez cały tydzień, od 11 do 15 października w paśmie „Muzyczny Lunch” codzienna prezentacja utworu z płyty oraz album do wygrania przez słuchaczy w ramach płyty tygodnia.

We wtorek 19 października wyjątkowe wydanie audycji „12 cali na godzinę” ¬– dziennikarze Czwórki zaprezentują swoje ulubione płyty winylowe oraz opowiedzą o premierowym krążku.

W „Będzie Głośno!” 22 października – odsłuch winylu Czwórki. W programie rozmowy z artystami, którzy znaleźli się na płycie i słuchaczami, którzy chcieliby zdobyć album „The Best Of Będzie Głośno!”. Audycja będzie dodatkowo transmitowana na facebooku stacji.

Tydzień później, 29 października, do czwórkowego studia zawita laureat 4. edycji konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” – zespół Myasta. W programie wywiad z muzykami oraz koncert na żywo, który odbędzie się w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

« wstecz