X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

BLISKO 1,5 TYSIĄCA UTWORÓW ZGŁOSZONYCH DO KONKURSU RADIOWEJ CZWÓRKI

Wtorek, 20 lipca 2021

Zakończył się pierwszy etap 5. edycji konkursu „Wydaj płytę z Będzie Głośno!". Od 4 czerwca do 16 lipca młodzi muzycy, zespoły i soliści mogli zgłaszać swoje piosenki przygotowane na album. W tym roku artyści z całej Polski nadesłali prawie 1500 piosenek. Laureata poznamy pod koniec sierpnia, płyta debiutanta – zwycięzcy ukaże się na przełomie października i listopada.

 

W tym roku wśród zgłoszonych utworów dominowały te z gatunków muzyki elektronicznej i synth popowej. Swoje nagrania nadesłali także artyści grający rocka, vintage rock, hip-hop, funk, pop, metal, muzykę instrumentalną i klasyczną.

Nagrodą w konkursie jest wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, teledysk do singla z debiutanckiego albumu, sesja zdjęciowa oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie Głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które przyzna nagrody finansowe dla najlepszego autora muzyki i tekstu.

 

Konkurs jest rozwinięciem audycji „Będzie Głośno!”, która umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem. Piosenki zgłoszone do 5. edycji emitowane są podczas audycji w każdy piątek od godz. 18.00 do 20.00.

Do tej pory w ramach audycji i konkursu radiowej Czwórki „Będzie Głośno!” ukazało się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia siedem płyt: Ms. Obsession „Manekin”, Marta Zalewska „Marta Zalewska”, Sara Kordowska „Wszystko i nic”, Myasta „Na dobrym kursie”, składanka „Będzie głośno”, składanka „Będzie głośno vol.2” oraz najnowsza, która premierę miała 28 maja br. – składanka „Będzie głośno vol.3”.

« wstecz