X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

TAKA PŁYTA ZDARZA SIĘ RAZ NA 50 LAT! JUBILEUSZOWE WYDANIE LATA Z RADIEM

Czwartek, 15 lipca 2021

Z okazji wielkiego jubileuszu Lata z Radiem, Program 1 wspólnie z Agencją Muzyczną przygotował jedyną w swoim rodzaju płytę winylową, na której znajdują się największe polskie przeboje, a całość ukazuje się w limitowanym nakładzie tysiąca ręcznie numerowanych egzemplarzy. Na stronie internetowej sklepu Polskiego Radia trwa już przedsprzedaż, zaś data premiery handlowej to 16 lipca. Egzemplarz sygnowany nr. 1 został przekazany na cele charytatywne.

 

50. urodziny Lata z Radiem to doskonała okazja do podsumowania 5 dekad audycji. Z tej okazji Polskie Radio przygotowało wyjątkowe wydanie – płytę winylową w limitowanym nakładzie. Wyprodukowano jedynie 1000 sztuk, a każdy unikatowy egzemplarz jest ręcznie numerowany.

Płytę otwiera „Polka dziadek” w wersji tradycyjnej, zaś repertuar to przekrój przebojów 50-lecia. Na stronach A i B słuchacze otrzymają 10 piosenek takich artystów, jak: Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Andrzej Rosiewicz, Irena Santor, Zbigniew Wodecki, Zespół Happy End, Papa Dance, Piersi, Wały Jagiellońskie, Vox.

– Wybierając repertuar płyty, postawiliśmy na polskie przeboje i tych artystów, którzy grali podczas naszych tras koncertowych i są przyjaciółmi Lata z Radiem. Płyta już w tym momencie jest ekskluzywna – zarówno pod względem zawartości, jak i limitowanego nakładu. Myślę jednak, że z każdym miesiącem będzie nabierała wartości – zwłaszcza, że kolekcje czarnych krążków przeżywają renesans – mówi Marcin Kusy, redaktor naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Każda z płyt pochodząca z limitowanego nakładu 1000 sztuk ma niezwykłą wartość. Jest jednak egzemplarz, który już dziś wydaje się być bezcenny – wydawnictwo z numerem 1. To właśnie ono zostało przekazane przez Agnieszkę Kamińską, prezes Polskiego Radia na licytację odbywającą się w ramach corocznej akcji „Choinki Jedynki”. W ramach poprzedniej edycji „Choinek” zebrano dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej ponad 177 000 zł.

– Bardzo się cieszę, że Program 1 Polskiego Radia wspólnie z Agencją Muzyczną uczcił jubileusz Lata z Radiem wydając winyl, którego jeszcze nigdy nie było. Tę niezwykłą płytę z numerem 1 spośród 1000 postanowiłam przekazać na szczytny cel – licytację w ramach wyjątkowej akcji Programu 1 Polskiego Radia „Choinki Jedynki”. Mam nadzieję, że słuchacze Polskiego Radia docenią tak niecodzienny upominek i chętnie będą go licytować – powiedziała podczas uroczystości przekazania płyty Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia.

 

« wstecz