X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ZAWIADOMIENIE

Środa, 3 lutego 2021

Szanowni Państwo,

Polskie Radio Spółka Akcyjna informuje, że ogłoszenia i dokumentacje postepowań, które zostały wszczęte na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. wszczętych od dnia 1 stycznia 2021 r. oraz których wartość jest równa lub przekracza kwotę 130 000 złotych) nie będą już zamieszczane na stronie Polskiego Radia S.A. www.prsa.pl jak dotychczas, lecz będą udostępnione na Platformie Przetargowej dostępnej pod adresem: https://polskieradio.logintrade.net.

Lista postępowań jest udostępniona pod poniższym linkiem:

https://polskieradio.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.


Wszelkie niezbędne informacje dotyczące działania Platformy Przetargowej są dostępne pod adresem: https://polskieradio.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html.

Powyższe instrukcje w formie filmów instruktażowych dostępne pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCFD21Tpk9fHfrhy09tAAPkQ, zaś wsparcie techniczne dla Wykonawców dostępne jest od pn-pt w godzinach 8:00-16:00 pod telefonem tel. +48 71 787 35 34 lub e- mailem: helpdesk@logintrade.net.

« wstecz