X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komunikat

Czwartek, 9 kwietnia 2020

W związku z pandemią, z którą mierzy się w tej chwili cały świat, Zarząd Polskiego Radia S.A. odwołał planowany w 2020 roku cykl koncertów w ramach akcji "Lato z radiem Festiwal". Ta decyzja jest jedyną możliwą w chwili obecnej, gdyż nikt nie jest w stanie przewidzieć rozwoju sytuacji za kilka miesięcy.

Mimo odwołania koncertów, sygnał Polki Dziadek znów będzie rozbrzmiewał w milionach domów. Polskie Radio już przygotowuje szereg wakacyjnych atrakcji dla swoich słuchaczy. Duży nacisk położymy na nowe technologie. Będziemy obecni w mediach społecznościowych. Nowoczesność połączymy z tradycją i naszymi bogatymi zbiorami radiowego archiwum. O tym co zaproponujemy w tym roku, będziemy na bieżąco informować na naszych antenach.

« wstecz