X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„OFFENSYWA DE LUXE” W RADIOWEJ TRÓJCE

Środa, 15 stycznia 2020

Od 2007 roku, w jeden ze styczniowych piątków, Piotr Stelmach zaprasza słuchaczy Trójki na specjalne, koncertowe wydanie swojej autorskiej audycji „Offensywa”. Tym razem odbędzie się ono 17 stycznia, a w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Wystąpią: Kaśka Sochacka, grupy Noże i Radio Slam oraz – jako gwiazda wieczoru – Daria Zawiałow z gitarzystą Piotrkiem Rubikiem. W trakcie wieczoru wręczone zostaną również „Szczoty”, czyli doroczne nagrody „Offensywy de Luxe”. Początek koncertu i transmisji o godz. 22.05.

RadioSlam_final  To już czternasta odsłona „Offensywy De Luxe” i znów będzie miała imponujący skład  – zapowiada Piotr Stelmach, gospodarz wieczoru. Zaproszenie do Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej przyjęli zarówno artyści, których nie trzeba przedstawiać, jak i ci, o których za chwilę będzie bardzo głośno. Będą to: zapełniająca największe sale w kraju Daria Zawiałow z akompaniamentem Piotrka Rubika – gitarzysty swojego zespołu; znana z przeboju „Trochę tu pusto” i nagrywająca właśnie swoją debiutancką płytę Kaśka Sochacka; młoda grupa Radio Slam, która określa swoją muzykę jako: modern grunge, energy rock i stoner pop; a wreszcie grający post-punka zespół Noże.

Tradycyjnie uczestnicy „Offensywy de Luxe” otrzymają prestiżowe nagrody – słynne „Szczoty”– Niewykluczone, że to nie wszyscy goście, którzy tego wieczoru pojawią się na trójkowej scenie. Scenariusz tego koncertu bywa nieprzewidywalny, a my lubimy niespodzianki – mówi tajemniczo Piotr Stelmach.

Transmisja na antenie Trójki w piątek 17 stycznia w godz. 22.05-24.00.

« wstecz