X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

FLASH MOB ORKIESTRY POLSKIEGO RADIA NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE

Czwartek, 2 stycznia 2020

Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie zrealizowała flash mob  na Placu Zamkowym. Niezapowiadany wcześniej Polonez A-dur op. 40 nr 1  Fryderyka Chopina w wykonaniu radiowej Orkiestry był dużą niespodzianką dla wszystkich, którzy wybrali się na spacer na warszawską Starówkę. Film z tego wydarzenia można obejrzeć w Internecie. Minikoncert sprawił zarówno uczestnikom, jak i obserwatorom wiele radości.

cid:image007.jpg@01D5BFD1.24AC7650 Wybór repertuaru był nieprzypadkowy: Polonez A-dur op. 40 nr 1 Chopina to utwór polski, bardzo rozpoznawalny przez wszystkich oraz będący od wielu lat jednym z sygnałów Polskiego Radia.

Dlaczego na Placu Zamkowym? Jako zespół działający w Warszawie i z Warszawą w nazwie, Orkiestra zdecydowała się na jedno z najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych miejsc w stolicy.

„Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tego krótkiego filmu, którego realizacja sprawiła nam dużą przyjemność” – mówi Krzysztof Kur, dyrektor Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie – „Mamy nadzieję, że również Państwo, oglądając go, oderwiecie się na chwilę od codzienności i posłuchacie pięknej muzyki Fryderyka Chopina w opracowaniu Rafała Kłoczki”. 

        Film do obejrzenia tutaj  oraz na profilach społecznościowych Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie. 

« wstecz