X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

TRZY KOLEJNE LICYTACJE W RAMACH AKCJI „ŚWIĘTA BEZ GRANIC 2019”

Czwartek, 19 grudnia 2019

Trwa coroczna akcja charytatywna „Święta bez granic”, w trakcie której na antenie radiowej Trójki odbywają się aukcje cennych przedmiotów i pamiątek podarowanych przez znane osoby. W trakcie najbliższej, czwartej już licytacji do zdobycia będzie m.in. biżuteria od Pary Prezydenckiej, koszulka Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego i mowa motywacyjna trenera polskich koszykarzy Mike’a Taylora – początek w najbliższy piątek 20 grudnia o godz. 16.00. Dwie kolejne, dodatkowe aukcje w sobotę i niedzielę. Dochód z nich trafi do utalentowanych dzieci z niezamożnych polskich rodzin – podopiecznych Fundacji Świętego Mikołaja.

W piątek 20 grudnia słuchacze Programu 3 Polskiego Radia ponownie usłyszą charakterystyczne słowa Kuby Strzyczkowskiego„Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci… Sprzedane!”. A to wszystko w trakcie czwartej już tegorocznej aukcji zorganizowanej przez Trójkę we współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl). Zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na stypendia dla utalentowanych dzieci z niezamożnych rodzin w Polsce. Do tej pory podczas trzech aukcji i środków z charytatywnych sms-ów udało się zebrać niemal 600 tys. zł.

20 grudnia w trakcie popołudniowej audycji „Zapraszamy do Trójki” (godz. 16.00-19.00) będzie można wylicytować między innymi : biżuterię od Pary Prezydenckiej; koszulkę Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego oraz jubileuszową koszulkę PZPN z okazji 100-lecia związku z autografami piłkarzy reprezentacji Polski; płytę kompaktową „The Wall” z podpisami muzyków Pink Floyd; oryginalne kadry z Reksiem ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

Dzięki ofiarności przyjaciół Trójki, w tym roku odbędą się również dwie dodatkowe licytacje. Pierwsza z nich w „Liście osobistej” Piotra Metza (sobota 21 grudnia, godz. 19.00-22.00), w której będzie można wylicytować: legendarną gitarę Antymosa Apostolisa, na której nagrał drugą płytę zespołu SBB – z autografami: jego samego, a także Dariusza Kozakiewicza, Jana Borysewicza i Andrzeja Nowaka oraz limitowaną (numer 33,) podwójną płytę winylową wydaną z okazji 50. urodzin Trójki.

Z kolei w audycji „Trzecia Strona Medalu” (niedziela 22 grudnia, godz. 17.00-19.00) odbędzie się specjalna „sportowa” licytacja – walczyć będzie można o: zestaw „gry zespołowe”, w którego skład wchodzą: koszulka z numerem 6 Karola Kłosa i piłka z podpisami siatkarzy Skry Bełchatów oraz koszulka PGE VIVE Kielce z autografami piłkarzy ręcznych; rękawice Joanny Jędrzejczyk – mistrzyni świata MMA; spotkanie w Spale z lekkoatletycznymi wicemistrzyniami świata ze sztafety 4x400 metrów; zestaw trzech koszulek z autografami polskich skoczków narciarskich.

Akcję charytatywną można wesprzeć również w inny sposób:

  • wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 7545 (koszt 6 zł 15 gr z VAT). SMS działa do 15 stycznia 2020 r. Wszyscy operatorzy zrzekli się swojego dochodu;
  • dokonując wpłat na konto Fundacji Świętego Mikołaja: Volkswagen Bank Polska S.A. 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002 z dopiskiem „Trójka – darowizna na stypendia”.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku – dzięki hojności słuchaczy – podczas akcji „Święta bez granic” Trójka zebrała ponad 1,2 mln złotych na pomoc dzieciom z Mariupola na wschodniej Ukrainie. Więcej o akcji:  www.swietabezgranic.pl.

« wstecz