X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RUSZA „GWIAZDKOPISANIE” – ŚWIĄTECZNY KONKURS POLSKIEGO RADIA DZIECIOM

Czwartek, 14 listopada 2019

Polskie Radio Dzieciom ogłasza kolejną odsłonę świątecznego konkursu literackiego dla rodzin Przepis na „Gwiazdkopisanie” jest prosty   wystarczy z pomocą najbliższych odnaleźć najpiękniejsze świąteczne wspomnienie i wspólnymi siłami przelać je na papier.  Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Radosne kolędowanie, zapach cynamonu i pomarańczy lub wymarzony prezent pod choinką  – konkurs „Gwiazdkopisanie” umożliwia podzielenie się m.in. takimi świątecznymi wspomnieniami stworzonymi w rodzinnej, domowej atmosferze.

Praca konkursowa  może być napisana w dowolnej formie literackiej: poetyckiej, prozatorskiej lub komiksowej. Może to być:  opowiadanie, list, kartka z pamiętnika lub wiersz.

Świąteczne prace ocenią: Justyna BednarekGrzegorz Kasdepke – popularni autorzy książek dla dzieci i młodzieży oraz Martyna Chuderska – dziennikarka  Polskiego Radia Dzieciom.

– Najpiękniejsze prezenty, to nie są te paczuszki kolorowe, które leżą pod choinką, ale wspomnienia, które zostają w nas po każdych świętach. Każda rodzina ma wspomnienia, które jeśli nie zostaną zapisane, kiedyś umkną, dlatego bardzo zachęcam, żebyśmy teraz, przy okazji świąt, zebrali te najpiękniejsze – mówi Grzegorz Kasdepke. – Będę jurorem tego konkursu, ale prawdęmówiąc nie zamierzam być srogim jurorem. Chciałbym się wzruszyć i uśmiechnąć czytając Wasze prace – dodaje.

Na autorów najciekawszych historii czekają cenne, rodzinne nagrody. Zwycięskie prace nagrodzone zostaną m.in. radioodbiornikami DAB+, Nintendo i zestawami gier. Ponadto prace wyróżnione w konkursie „Gwiazdkopisanie” zaprezentowane zostaną na stronie internetowej Polskiego Radia Dzieciom w formie książki elektronicznej oraz w wybranych audycjach na antenie.

Elektroniczne wersje prac należy przesyłać do 8 grudnia na adres:  gwiazdkopisanie@polskieradio.pl . Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminuZwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną w niedzielę 15 grudniaw audycji „Kulturoteka” na antenie Polskiego Radia Dzieciom (godz. 17.00-18.00), na stronie  polskieradiodzieciom.pl i w mediach społecznościowych pod adresem:  facebook.com/radiodzieciom.

« wstecz