X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MAJA KLESZCZ ZAŚPIEWA PREMIEROWE PIOSENKI Z ALBUMU „OSIECKA DE LUXE” – TRANSMISJA W RADIOWEJ DWÓJCE

Środa, 13 listopada 2019

W piątek 15 listopada ukaże się jej kolejny album „Osiecka De Luxe”, a już dzień później Maja Kleszcz zaśpiewa premierowe piosenki w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Początek koncertu i transmisji w sobotę 16 listopada o godz. 20.00. Bilety do zdobycia na antenie Programu 2 Polskiego Radia i do kupienia przed koncertem.

MajaKleszcz Śpiewa od dziecka, a pierwsza płytę – wraz z Kapelą Ze Wsi Warszawa – nagrała w wieku 17 lat. Maja Kleszcz, bo o niej mowa, to utalentowana wokalistka, wiolonczelistka, kompozytorka i producentka. Po wielu latach nagrywania dźwięków powstających na styku etno, muzyki źródeł i eksperymentalnych brzmień (m.in. w ramach projektu incarNations), Maja – uważana za jedną z najlepszych wokalistek w kraju – postanowiła zmierzyć się z tekstami pierwszej damy polskiej piosenki. Na ukazującej się już za kilka dni płycie „Osiecka De Luxe” wokalistka, z właściwym sobie podejściem retro, zinterpretowała największe przeboje będące kamieniami milowymi rodzimej piosenki, w tym m.in. „Niech żyje bal”, „Uciekaj moje serce”, „Na całych jeziorach” czy „Nim stanie dzień”.

Początek transmisji w radiowej Dwójce w sobotę 16 listopada o godz. 20.00.

« wstecz