X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

JURY WYBRAŁO 10 FINALISTÓW PLEBISCYTU „NIEPRZECIĘTNI 2019”.

Poniedziałek, 20 maja 2019

RUSZA GŁOSOWANIE SŁUCHACZY – GŁOSUJ I WYGRYWAJ!

Czwórka zakończyła kolejny etap plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2019”. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybrało finałową dziesiątkę. Od 20 maja do  9 czerwca na stronie:  czworka.online  można głosować na swojego faworyta i zdobywać nagrody. Zwycięzcę poznamy  podczas gali finałowej, którą uświetni koncert Meli Koteluk.

Plebiscyt adresowany jest do osób między 18. a 35. rokiem życia, które w ciągu minionego roku zrobiły coś wyjątkowego. To młodzi ludzie, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą nieoczywiste rzeczy, przez co zasługują na tytuł „nieprzeciętnych”.

– Czwórka przywróciła plebiscyt „Nieprzeciętni” dlatego, że brakowało nam czegoś, co pokazałoby nieprzeciętność w tak różnych obliczach. Można wygrywać olimpiady, co oczywiście jest efektem ciężkiej pracy, talentu i samozaparcia, ale w pewnym momencie, gdy człowiek osiąga 18. rok życia, najczęściej przestaje dostawać nagrody. Dlatego szukaliśmy osób, które pracują, bądź studiują, ale nie zadowala ich zwykłe życie, tylko robią coś jeszcze, coś nieprzeciętnego – mówiHanna Dołęgowska, Dyrektor Czwórki.

Nietuzinkowe, jak co roku, jest także jury stworzone przez wyjątkowych ludzi, którzy skutecznie i z sukcesami realizują swoje pasje.  W składzie kapituły opróczHanny Dołęgowskiej  przewodniczącej, są także: Dariusz Aksamit, Andrzej Bargiel, Rafał Gębura, Mela Koteluk, Orina Krajewska, Daria Ładocha, Marta Zalewska oraz Michał Brańka  zeszłoroczny laureat plebiscytu. W tym roku jury miało nie lada wyzwanie. Finałowa dziesiątka została wybrana spośród ponad 100 nadesłanych zgłoszeń!

 Jeśli możesz się wpisać w jakąś tabelkę, to znaczy, że nie jesteś nieprzeciętny. Nieprzeciętność wychodzi poza szablony i schematy. Wielu ludzi robi to, co rodzina i szefowie im każą. Tak się utarło. Natomiast są ludzie, którzy robią to, co sami uważają za słuszne i robią to dobrze. Dają radość innym, pomagają. W ten sposób wychodzą poza schematy. Warto to docenić, bo dzięki nim świat rozwija się i idzie naprzód – przyznaje Dariusz Aksamitfizyk medyczny, edukator i Rzecznik Nauki.

Finaliści otrzymają nagrody rzeczowe, a zwycięzca również statuetkę i oczywiście tytuł „NIEPRZECIĘTNY 2019”.  To jednak nie wszystkie nagrody w plebiscycie. Niespodzianki czekają także na głosujących. Można po prostu oddać głos, ale można też dodatkowo uzasadnić swój wybór i wziąć udział w konkursie: raz w tygodniu w audycji Kuby Marcinowicza „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem” spośród wszystkich głosujących wybrana zostanie jedna osoba, która otrzymaradioodbiornik DAB+. Każdego dnia każdy z głosujących może oddać maksymalnie cztery głosy na wybranego finalistę. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Laureat plebiscytu „NIEPRZECIĘTNI 2019” ogłoszony zostanie 18 czerwca podczas gali finałowej w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana w Warszawie. Wszystkie sylwetki finalistów, więcej informacji o plebiscycie oraz regulamin znajdują się na stronie: czworka.online.

« wstecz