X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lato z Radiem Festiwal już 26 sierpnia

Piątek, 10 sierpnia 2018
Impreza muzyczna odbędzie się na gdyńskim Skwerze Kościuszki. Polskie Radio już od piątku 24 sierpnia zaprasza do odwiedzenia festiwalowych stref.

Na gości czekają koncerty gwiazd, audycje na żywo, spotkania z dziennikarzami, animacje i specjalnie przygotowane festiwalowe strefy.

„Lato z Radiem Festiwal 2018” to propozycja wspólnego spędzenia ostatniego weekendu wakacji dla całych rodzin. Wydarzenie będzie zwieńczeniem tegorocznej trasy audycji „Lato z Radiem”.

Do uczestnictwa w tym unikatowym projekcie zaproszonych zostało 16 czołowych artystów polskiej sceny muzycznej. Artyści podczas całodniowego wydarzenia zagrają na dwóch scenach muzycznych. 26 sierpnia w Gdyni na scenie „Polski Top” zaprezentują się kolejno: Smolik / Kev Fox, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek i Krzysztof Zalewski. Natomiast na scenie „Idzie nowe” zagrają: Oxford Drama, Król, Rebeka, Daria Zawiałow, xxanaxx, Tulia, MaJLo i Barbara Wrońska. Niebawem ogłoszona zostanie również zagraniczna gwiazda Festiwalu.

Uruchomione zostaną następujące strefy: Festiwalowa, Familijna, Relaksu, Muzyki i Gastronomiczna. W Strefie Festiwalowej znajdą się sceny. To tutaj przez 11 godzin odbywać się będą koncerty. Strefa Familijna zlokalizowana zostanie w Parku Rady Europy. Znajdą się w niej atrakcje dla całych rodzin, a wygodne pufy i leżaki zagwarantują miejsce odpoczynku. Na okoliczność Festiwalu Polskie Radio Dzieciom przygotuje specjalne animacje dla najmłodszych. W tym m.in. warsztaty reporterskie, gra na instrumentach i czytanie bajek. Atrakcje w Strefie Familijnej zapewni też PKO Bank Polski – partner Festiwalu. Będą to: ruchoma ścianka wspinaczkowa, pokaz iluzji, a także zabawy w postaci malowania ekotoreb i rysunków na folii „stretch”. Strefa dostępna będzie od 25 do 26 sierpnia.

Strefa Relaksu zlokalizowana na plaży przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego, przeznaczona będzie na odpoczynek i zabawę. Tu znajdą się: tor do skimboradingu, leżaki i pufy pod parasolami oraz stanowisko DJ-skie z najlepszą muzyką. Będzie to też miejsce przedfestiwalowej, muzycznej rozgrzewki. Z soboty na niedzielę odbędzie się tu „before party”. Cztery sety muzyki tanecznej – dwóch na dwóch, Trójka na Czwórkę, czyli „Trzy, Cztery – gramy!” Swoje sety zagrają: DJ Bert, DJ Harper, DJ Michał Margański i DJ Hirek Wrona. Strefa będzie działać 24 i 25 sierpnia.

Strefa Muzyki na wyspie przy al. Jana Pawła II otwarta zostanie 26 sierpnia, czyli w dniu Festiwalu. To miejsce, w którym będzie można spotkać artystów, a także dziennikarzy Polskiego Radia, posłuchać przeprowadzanych rozmów, zrobić zdjęcia oraz zdobyć autografy. W sklepiku Agencji Muzycznej Polskiego Radia dostępna będzie premierowa, wydana specjalnie z okazji Festiwalu płyta, na której znajdą się utwory muzyków występujących na obu scenach „Lato z Radiem Festiwal”. Podczas wydarzenia nie zabraknie też strefy gastronomicznej, czyli food trucków. Tutaj także pojawi się pełen płyt sklepik Polskiego Radia i punkt Poczty Polskiej, z którego będzie można wysłać dedykowaną kartkę z Festiwalu.

Dziennikarzy Polskiego Radia będzie można spotkać w wyżej wymienionych strefach już od piątku 24 sierpnia, a także w studiach plenerowych poszczególnych programów, z których prowadzone będą audycje. W Strefie Familijnej zostanie ulokowane studio radiowej Jedynki oraz Polskiego Radia Dzieciom, na Darze Pomorza znajdzie się studio Trójki, a na plaży przy Bulwarze Nadmorskim im. Feliksa Nowowiejskiego – Czwórki.

Organizatorzy „Lato z Radiem Festiwal”: Polskie Radio i Miasto Gdynia. Partnerzy Festiwalu: PKO Bank Polski, Totalizator Sportowy Lotto, PKN Orlen, Poczta Polska i Telewizja Polska.

« wstecz