Sting i Shaggy w Polskim Radiu.

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Sting i Shaggy w Polskim Radiu.

Artyści wystąpili 15 kwietnia studiu im. Witolda Lutosławskiego.

Koncert można było oglądać na portalu PolskieRadio.pl, transmitowały go Jedynka, Trójka i Czwórka. Wcześniej artyści udzielili Polskiemu Radiu kilku wywiadów!
Muzyczne spotkanie zorganizowane przez Polskie Radio było przedpremierowym występem Stinga i Shaggy’ego z utworami z płyty „44/876”. To pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego albumu. Ponadto w repertuarze znalazły się piosenki z dorobku kultowej grupy "The Police", w której karierę rozpoczął Sting.
Podczas koncertu na widowni Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego zasiedli słuchacze Polskiego Radia oraz użytkownicy Portalu PolskieRadio.pl, którzy przez tydzień wygrywali wejściówki na koncert w muzycznych zabawach na antenach publicznego nadawcy.
Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty „44/876”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall w Londynie podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

« wstecz