X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza cykl darmowych warsztatów w Centrum Edukacji Medialnej

Poniedziałek, 16 stycznia 2017
Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia uruchamia cykl comiesięcznych warsztatów biznesowych, medialnych i personalnych. Spotkania będą odbywać się w ostatnią środę każdego miesiąca. Inauguracyjne zajęcia pt.: „Autoprezentacja w biznesie – sztuka pierwszego kroku” już 25 stycznia. Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia (CEM) w nowy rok wchodzi z autorskim cyklem darmowych warsztatów. Spotkania będą odbywać się zawsze w ostatnią środę miesiąca w budynku Polskiego Radia przy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie. Spektrum planowanych tematów jest bardzo szerokie i oddaje charakter szkoleń, jakie CEM ma w swojej regularnej ofercie: od szkoleń personalnych (zarządzanie stresem i kontrola emocji, komunikacja perswazyjna), przez biznesowe (zarządzanie projektami, savoir-vivre w biznesie, sztuka bycia liderem), po medialne (rzecznik prasowy, komunikacja w kryzysie, warsztaty prawidłowej emisji, estetyki i higieny głosu). Pierwsze warsztaty odbędą się 25 stycznia o godz. 18.00. Tematem inauguracyjnego spotkania w CEM będzie „Autoprezentacja w biznesie – sztuka pierwszego kroku”. Podczas wykładu będzie można dowiedzieć się m.in. o wpływie mowy ciała na budowanie wizerunku, technikach zarządzania pytaniem i pytającym, zasadach stawiania pauz i robienia przerw w wypowiedziach oraz jak najlepiej przekazywać własne sukcesy i porażki – zachęca do uczestnictwa Jacek Mroczek – dziennikarz, psycholog, specjalista od wizerunku w mediach, który poprowadzi najbliższe zajęcia. Warunkiem wzięcia udziału jest zarejestrowanie się poprzez formularz na stronie CEM, który można znaleźć pod adresem: www.polskieradio.pl/275/5485/Artykul/1713283. Warsztaty są bezpłatne, jednakże liczba wolnych miejsc ograniczona.
« wstecz