X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio zacieśnia współpracę w Grupie Wyszehradzkiej

Wtorek, 20 września 2016
Dyrektor generalny węgierskiej telewizji i radia publicznego (MTVA) Miklós Vaszily spotkał się z prezes Polskiego Radia Barbarą Stanisławczyk. Rozmowy dotyczyły m.in. wspólnych projektów mediów publicznych Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

- Wspólna audycja radiowa krajów Grupy Wyszehradzkiej powinna powstać pod koniec bieżącego roku. Sam pomysł jest bardzo prosty, ale może przynieść dobre owoce. Chodzi o współpracę podobną do tej w ramach audycji Euranet. Dziennikarze będą przygotowywać audycje w językach narodowych poświęconą ważnym sprawom i wydarzeniom w krajach Grupy V4. Chcemy, żeby to były programy ciekawe i pożyteczne dla społeczeństwa, żebyśmy się coraz lepiej wzajemnie poznawali – powiedziała Barbara Stanisławczyk. Prezes Polskiego Radia powiedziała również, że rozgłośnie publiczne mają plany wymiany muzycznej miedzy krajami, chciałyby organizować festiwal muzyki młodzieżowej i koncerty.

Miklós Vaszily podkreślił, że wspólna audycja pozwoliłaby słuchaczom dowiedzieć się więcej o każdym z krajów Grupy Wyszehradzkiej. – Naprawdę bylibyśmy bardzo szczęśliwi, mogąc zaprezentować Polakom, co ciekawego dzieje się na Węgrzech – powiedział dyrektor generalny MTVA.

Szefowie polskiej i węgierskiej radiofonii rozmawiali również o wspólnych planach dotyczących obecności w Europejskiej Unii Nadawców (EBU) oraz o szansach i ryzykach płynących z cyfryzacji sygnału radiowego.

« wstecz