X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polskie Radio 24 od września na UKF. Czwórka przenosi się na DAB+ i do Internetu

Środa, 13 lipca 2016
1 września planowane jest uruchomienie transmisji Polskiego Radia 24 na częstotliwościach analogowych wykorzystywanych do tej pory przez radiową Czwórkę. Ta, podążając za swoim młodym słuchaczem i dopasowując się do sposobu, w jaki młodzi ludzie obecnie słuchają radia, przenosi transmisję do Internetu, aplikacji na smartfonach i odbiorników cyfrowych.

Polskie Radio 24 będzie jedyną publiczną informacyjną anteną radiową w kraju. 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu stacja będzie prezentować swoim słuchaczom najważniejsze informacje z kraju i ze świata, wzbogacone o bieżący komentarz publicystów i ekspertów w danej dziedzinie. Radio chce stworzyć przestrzeń do dyskusji i refleksji nad aktualnymi wydarzeniami w otaczającym nas świecie oraz diagnozować przyczyny i poznawać skutki zjawisk społecznych, obyczajowych, kulturalnych i politycznych. Polskiego Radia 24 będzie można słuchać zarówno w paśmie UKF, jak i cyfrowo.

Redakcja bardzo dużą wagę będzie przykładać do jakości dziennikarstwa – do tego, by wyraźnie oddzielać informację od komentarza, by informacja spełniała wszystkie wymagania tego gatunku dziennikarskiego, by nie poprzestawać na pobieżnym przedstawianiu wydarzeń, ale pogłębiać wiedzę słuchaczy.

Oficjalna nazwa programu, to „Program Czwarty – Polskie Radio 24”. Pełniącym obowiązki dyrektora – Redaktora Naczelnego jest Michał Chodurski, a jego zastępcą Tomasz Kuc.

« wstecz